Skip to content

Gratis verzending vanaf € 50,-
Snel bezorgd door PostNL
Veilig online betalen met iDEAL

Over kapsalon Esmay Over kapsalon Esmay

Kapsalon Esmay

Ons team staat voor jou klaar

Esmay begon op haar 22e met de kapsalon. Met hard werken en veel plezier heeft ze dit in eerste instantie zonder personeel opgebouwd. Na 5,5 jaar kwam Jolanda de kapsalon versterken. Nu – 14 jaar verder – zijn Stephanie en Michael erbij gekomen in haar fijne  team. “Hoe trots kun je zijn!”, aldus Esmay.

Wij zijn volop in ontwikkeling: zo is de salon een paar maanden geleden opgefrist, kun je online je afspraak maken en is de nieuwe website online.

Daarnaast volgen we regelmatig cursussen om onze vakkennis bij te houden en dagen we elkaar steeds uit.

Kapsalon Esmay is een plek waar je je snel thuis voelt en waar je met plezier terugkomt.

4dd15c63-037e-49bf-9d92-6e7e50a9f6a8
8B5C3153-6E62-4865-8410-65483FB51D0D

Esmay Schouten

Hoi! Mijn naam is Esmay Schouten, 37 jaar en woon met mijn 3 prachtige kinderen in Hoogeveen.

Kapsalon Esmay is door mij opgericht in oktober 2009, nadat ik mijn diploma heb gehaald en een aantal jaar praktijkervaring heb opgedaan bij verschillende kapsalons. Sinds maart 2015 werk ik samen met Jolanda. Stephanie is er in juni 2020 bij gekomen en Michael oktober 2020 in mijn gezellige kapsalon. Zelf zie ik Kapsalon Esmay als een leuke, gezellige kapsalon waar ‘bijna’ alles kan.

Werkdagen

Esmay werkt elke maandag, dinsdag, vrijdag en 1 keer in de maand de zaterdagochtend en woensdagochtend.

Jolanda Reijnders

Hoi, ik ben Jolanda Reijnders, 36 jaar en woon in Rheezerveen met mijn man en 2 mooie kinderen.

In 2007 heb ik de all-round kappersopleiding afgerond in Almelo en ben ik werkzaam geweest in twee verschillende salons.

Sinds maart 2015 werk ik bij Kapsalon Esmay met veel plezier en passie om mijn klanten het naar de zin te maken met een nieuwe coupe of kleurbehandeling. Dat maakt ons vak zo mooi en leuk en dat in een kapsalon met veel gezelligheid en tijd voor de klant.

Werkdagen

Jolanda werkt elke dinsdag, donderdag en om de week de zaterdag.

 

93550cf3-5de0-4338-989a-258ec9e889da
30172d72-b13b-4197-b5d7-2bd8e774864a

Stephanie Hotting

Hoi, mijn naam is Stephanie Hotting-Kat, 37 jaar en woon in Hoogeveen.

Nadat ik de opleiding voor Kapster heb gevolgd in Hoogeveen heb ik in 2 verschillende kapsalons gewerkt. Daarnaast verschillende cursussen gevolgd en jaarlijks bij de nieuwe haarmodelijnshow geweest om de nieuwste trends te zien.

In die tijd heb ik mijn lieve man ontmoet en zijn wij
samen ouders geworden van 3 mooie meiden. Nu werk ik bij Esmay in Zuidwolde, ik
werk daar 18 uur, een prima combinatie tussen werk en thuis. Kapsalon Esmay
vind ik een heerlijke salon waar je tijd hebt voor je klanten en tijd hebt om
mooie kapsels te maken.

Wat ik zo leuk vind aan ons vak is dat je iedereen met
een blij gevoel de deur uit laat gaan. In ons team willen wij altijd verder
leren en zijn nieuwsgierig naar hoe wij steeds beter kunnen worden in ons vak.

Werkdagen

Stephanie werkt maandag, dinsdag, vrijdagochtend en om de week de zaterdagochtend. 

Michael van Zwol

Helaas gaat onze lieve collega ons verlaten. Michael gaat met zijn partner emigreren naar Spanje. Eindelijk wordt hun droom werkelijkheid.

Zaterdag 9 augustus 2025 werkt Michael voor het laatst.

Werkdagen

Michael werkt elke woensdag, donderdag, vrijdag en om de week de zaterdagochtend. 

627d3e46-8efa-444c-853d-adda99bf6f21

Meld je nu aan!

Nieuwsbrief

Meld je aan voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws en de leukste deals!

logo-clean-white

Openingstijden

Maandag 09:00 – 17:00
Dinsdag 09:00 – 20:00
Woensdag 09:00 – 17:30
Donderdag 09:00 – 20:00
Vrijdag 09:00 – 17:00
Zaterdag 09:00 – 12:00
Zondag gesloten

Adres

Landschapslaan 1, 7921 EC Zuidwolde

© 2025 Kapsalon Esmay | Design: Meer dan Online
Privacyverklaring | Algemene voorwaarden